ATM

 
 
 
 
 
 

Farklı bankalara ait ATM seçenekleri ile ziyaretçilerimize bankalarına erişim olanağı sunuyoruz.


Bebek Bakım Odası

 
 
 
 
 
 

Bebeğinizle geldiğinizde Alışveriş Merkezimizde çok rahat edin istiyoruz. Lavabo, bebek alt değişim ünitesi, oturma ve emzirme alanları bulunan bebek bakım odalarımızda bütün annelere rahatlık ve konfor sunuyoruz.


Çilingir

 
 
 
 
 
 

Ziyaretçilerimiz, çilingir ve anahtar ihtiyaçlarında açılıştan kapanışa kadar (10:00-22:00 saatleri arasında) Alışveriş Merkezimizde çözüm bulabiliyor.


Çocuk Oyun Alanı

 
 
 
 
 
 

Alışveriş Merkezimizdeki çocuk parkı, minik ziyaretçilerimiz için keyifle tasarlandı. Parkımızda birbirinden eğlenceli oyuncaklar, çocukların sosyalleşmesine katkı sağlıyor.


Dinlenme Noktaları

 
 
 
 
 
 

Burada bizimle geçirdiğiniz bütün zamanların keyfini doyasıyla çıkartın istiyoruz. Alışveriş Merkezimizde açık ve kapalı alanlarda ziyaretçilerimizin dinlenmesi için farklı noktalarda çok keyifli dinlenme seçenekleri sunuyoruz.


Engelli Tuvaleti

 
 
 
 
 
 

Alışveriş Merkezimizin her açıdan engelli dostu olması bizim için büyük önem taşıyor. Farklı noktalarda kolay erişim sağlanabilen engelli tuvaletlerimiz yer alıyor.


E-Şarj

 
 
 
 
 
 

Konya’da  halka açık Eşarj kurulumu olan bu self servis  istasyon, aynı anda 2 araca hizmet verebiliyor (soket01: 45Kw,soket02: 45Kw, soket03 :22Kva); elektrikli araç kullanıcıları 1 saat içinde 150km’ye kadar menzil alabiliyor. Hem yenilikçi hem de çevreci bir bakış açısıyla kurulumu gerçekleştirilen bu şarj istasyonları, Dünya’da ki tüm elektrikli araçlar ile uyumlu Türkiye’deki tek marka konumundadır.


Kayıp Eşya Ofisi

 
 
 
 
 
 

Alışveriş Merkezimizde eşyasını kaybeden ziyaretçilerimiz, güvenlik birimimize bağlı Kayıp Eşya Ofisimize başvuru yapabiliyor.


Mescit

 
 
 
 
 
 

Alışveriş Merkezimizde bulunan mescit, bay ve bayan alanları ayrı olmak üzere her gün açılışımızdan kapanışa kadar (10:00 – 22:00 saatleri arası) hizmet veriyor. Ayrıca abdesthanemiz de bulunuyor.


Powerbank

 
 
 
 
 
 

Ziyaretçilerimiz, Alışveriş Merkezimizin bütün giriş kapılarında bulunan taşınabilir şarj hizmetinden kimlik karşılığında ücretsiz yararlanabiliyor.


Sağlık Odası

 
 
 
 
 
 

Alışveriş Merkezimiz, olası sağlık sorunlarına anında müdahale imkanı da sunuyor. Açılışımızdan kapanışa kadar (10:00-22:00 saatleri arası) hizmete açık olan sağlık odamızda sağlık personeli bu saatler arasında sürekli olarak görev yapıyor.


Taksi

 
 
 
 
 
 

Alışveriş Merkezimizde bulunan taksi durağından ziyaretçilerimiz 7/24 hizmet alabiliyor.


Tekerlekli Sandalye

 
 
 
 
 
 

Alışveriş Merkezimizin bütün kapılarında olmak üzere tekerlekli sandalyelerimiz bulunuyor. Ziyaretçilerimiz, tekerlekli sandalyeleri kimlik karşılığında ücretsiz olarak kullanabiliyor.


Terzi

 
 
 
 
 
 

Kıyafet tadilatları için Alışveriş Merkezimizde açılışımızdan kapanışa kadar (10:00-22:00 saatleri arası) ziyaretçilerimize hizmet veren bir terzi bulunuyor.


Ücretsiz Otopark

 
 
 
 
 
 

Bütün ziyaretçilerimiz, Alışveriş Merkezimizin geniş kapasiteli açık otoparkından ücretsiz olarak yararlanabiliyor. Ayrıca motorsikletli ve bisikletli ziyaretçilerimiz için de park hizmeti mevcut.


WC

 
 
 
 
 
 

Alışveriş Merkezimizin kolay erişilebilen farklı noktalarında kadın ve erkek tuvaletlerimizle birlikte aile ve çocuk tuvaletleri ve hem alaturka hem alafranga tuvalet seçeneklerimiz bulunuyor.


WiFi

 
 
 
 
 
 

Ziyaretçilerimiz Alışveriş Merkezimizin bütün alanlarında ücretsiz wispotter hattı sayesinde internete erişim sağlayarak her an online olabiliyor.