Müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulunduran bir alışveriş merkezi  zinciri olarak bulunduğu bölgenin çekim merkezi haline gelen M1 Alışveriş Merkezlerinden, M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi Ocak 2023 tarihinde, M1 Adana Alışveriş Merkezi ve M1 Konya Alışveriş Merkezleri ise Aralık 2023’te Holdingimiz çatısı altında bulunan Erdemoğlu Proje Müşavirlik İnşaat A.Ş. bünyesine dahil olmuşlardır.

 

2012 yılında kurulan Erdemoğlu Proje Müşavirlik İnşaat A.Ş., faaliyetlerini ilk günden bu yana Erdemoğlu Holding kalite standartlarında yürütmektedir.

 

Girdiği tüm sektörlere büyük yatırımlar yapan ve önemli başarılara imza atan Erdemoğlu Holding, 15 bini aşkın çalışanı ve Türkiye’nin farklı illerindeki üretim üsleriyle dev bir marka kuruluş haline gelirken, kazandıklarını sosyal sorumluluk projeleri kapsamında milletiyle paylaşmayı ilke edinmiştir.

 

Parça halı üretiminde dünyada sektör lideri Merinos, Türkiye'de duvardan duvara halı sektörünün en büyük üreticisi Dinarsu, Uzak Doğu’dan Amerika’ya uzanan coğrafyanın en büyük polyester şirketi olan SASA gibi markalarıyla modern ve küresel kalite standartlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.